Myliu savo darbą, kaip Jūs mylite vienas kitą.

Vestuvių videografo istorija.

18-kos metų baigęs mokyklą Ignalinoje išvažiavau į Angliją studijuoti elektronikos inžinerijos. Studijų metu pastebėjau, kad ši specialybė tikriausiai ne man. Juk visada buvau linkęs į meno sritį. Baigiau muzikos mokyklą, kurioje grojau akordeonu, mušamaisiais. Baigęs savarankiškai išmokau groti gitara ir šiek tiek pianinu. Nusprendžiau muziką pasilikti, kaip atsipalaidavimo būdą. Na, o antrame kurse pradėjau domėtis kameromis, filmais, nuotraukomis ir taip žengiau savo pirmus žingsnius šioje profesijoje. 

Po antro kurso vasarai grįžęs į Lietuvą padariau apie 50 fotosesijų savo draugams ir pažįstamiems taip gilindamas žinias ir tuo metu supratau, kad tai tikroji mano aistra.

Prasidėjus mokslo metams grįžau į Bristolio miestą, bet prasidėjus kovidui parskridau į Lietuvą, kur pabaigiau rašyti savo bakalaurinį darbą ir taip baigiau studijas bei įgavau inžinieriaus diplomą. Berašant baigiamąjį įsidarbinau UAB Promaksa vadybininku. Ten apturėjau verslo ir gyvenimo mokyklą. Pardavinėjant dronus, kameras, bendraujant su klientais įgavau neįkainojamos patirties. Po darbo visad stengiausi vykdyti savo veiklą, kurią pavadinau – a.k.pictures. Tai mano teikiamos foto ir video paslaugos.

Pradirbus metus laiko Promaksoje pakeičiau darbą. Tapau kilnojamosios televizijos stoties (KTS) inžinieriumi LRT televizijoje bei toliau vykdžiau a.k.pictures veiklą. Dirbau televizijoje su projektais, kaip „Auksinis protas”, „1000-mečio vaikai”, „Eurovizijos atrankos”, įvairiais koncertais Žalgirio arenoje bei didžiojoje LRT studijoje, kuriuos matote LRT televizijos eteryje. Taip pat apturėjau begalę komandiruočių į skirtingus Lietuvos miestus, kur filmavome valstybinių švenčių renginius, spektaklius, festivalius bei visa tai transliavome tiesiogiai. Labiausiai įsiminė vakaras, kuomet netikėtai teko bėgti į darbą ir transliuoti Ukrainos paramai skirtą koncertą prie Rusijos ambasados. Tą dieną, kai prasidėjo karas. Reikėjo sutelkti save stresinėje situacijoje ir darbus atlikti nepriekaištingai.

Po pusantrų metų LRT nusprendžiau mesti darbą ir išvykti į Australiją, Sidnėjų. Ten gyvenau 6 mėnesius, filmavau įstabių biudžetų libaniškas, arabiškas, australietiškas vestuves. Daug išmokau tiek apie filmavimą, tiek apie save. Susipažinau su man naujomis kultūromis.

Po šio nuotykio grįžau į Lietuvą, vasarą nufilmavau begalę renginių ir vestuvių, reklaminių klipų, atėjus rudeniui gavau pakvietimą grįžti atgal į LRT. Jį priėmiau ir šiuo metu dirbu savo mylimą darbą bei toliau užsiimu a.k.pictures filmavimais.

Linkėjimai, 

Audrius