Myliu savo darbą, kaip Jūs mylite vienas kitą.

Vestuvių videografo istorija.

18-kos metų baigęs mokyklą Ignalinoje išvažiavau į Angliją studijuoti elektronikos inžinerijos. Studijų metu pastebėjau, kad ši specialybė tikriausiai ne man. Juk visada buvau linkęs į meno sritį. Baigiau muzikos mokyklą, kurioje grojau akordeonu, mušamaisiais. Baigęs savarankiškai išmokau groti gitara ir šiek tiek pianinu. Nusprendžiau muziką pasilikti, kaip atsipalaidavimo būdą. Na, o antrame kurse pradėjau domėtis kameromis, filmais, nuotraukomis ir taip žengiau savo pirmus žingsnius šioje profesijoje. 

Po antro kurso vasarai grįžęs į Lietuvą padariau apie 50 fotosesijų savo draugams ir pažįstamiems taip gilindamas žinias ir tuo metu supratau, kad tai tikroji mano aistra.

Prasidėjus mokslo metams grįžau į Bristolio miestą, bet prasidėjus kovidui parskridau į Lietuvą, kur pabaigiau rašyti savo bakalaurinį darbą ir taip baigiau studijas bei įgavau inžinieriaus diplomą. Berašant baigiamąjį įsidarbinau UAB Promaksa vadybininku. Ten apturėjau verslo ir gyvenimo mokyklą. Pardavinėjant dronus, kameras, bendraujant su klientais įgavau neįkainojamos patirties. Po darbo visad stengiausi vykdyti savo veiklą, kurią pavadinau – a.k.pictures. Tai mano teikiamos foto ir video paslaugos.

Pradirbus metus laiko Promaksoje pakeičiau darbą. Tapau kilnojamosios televizijos stoties (KTS) inžinieriumi LRT televizijoje bei Laisvu nuo darbo laiku toliau vykdžiau a.k.pictures veiklą. Pusantrų metų dirbau televizijoje su projektais, kaip „Auksinis protas”, „1000-mečio vaikai”, „Eurovizijos atrankos”, įvairiais koncertais Žalgirio arenoje bei didžiojoje LRT studijoje, kuriuos matote LRT televizijos eteryje. Taip pat apturėjau begalę komandiruočių į skirtingus Lietuvos miestus, kur filmavome valstybinių švenčių renginius, spektaklius, festivalius bei visa tai transliavome tiesiogiai. Labiausiai įsiminė vakaras, kuomet netikėtai teko bėgti į darbą ir transliuoti Ukrainos paramai skirtą koncertą prie Rusijos ambasados tą dieną, kai prasidėjo karas. Reikėjo sutelkti save stresinėje situacijoje ir darbus atlikti nepriekaištingai.

Laikui bėgant augau aš ir mano filmavimo įgūdžiai, žinios apie verslą, komunikaciją. Nusprendžiau devyniasdešimt procentų savo laiko atiduoti būtent vestuvių filmavimams. Tai sritis, kurioje save realizuoju geriausiai ir veikla, kuria mėgaujuosi iš visos širdies! Subūriau draugų komandą, teikiame išskirtines paslaugas – rodome vestuvių filmukus jau tą patį vakarą, vestuvininkams bei jų tėvams įteikiame įrėmintas spausdintas nuotraukas iš vestuvinės fotosesijos dar prieš vidurnaktį. Na, bet apie paslaugas papasakosiu kitoje skiltyje.

Nusprendžiau mesti darbą ir pilnai pasinerti į a.k.pictures. Šiuo metu gyvenu Australijoje, Sidnėjuje. Toliau gilinu žinias apie filmavimus, bendrauju su vestuvių filmuotojais iš viso pasaulio. Bet nesijaudinkite. Birželį grįšiu į Lietuvą ir tęsiu savo mylimą veiklą. Iki pasimatymo!

Linkėjimai, 

Audrius