Kiek kamerų naudojate vestuvių metu?

Visuomet turiu dvejas kameras, bei du dronus, jeigu filmuoju vienas. Tris kameras ir du dronus, jeigu filmuojame dviese. Antras dronas – atsargai, niekada nežinai kas gali nutikti. Kameros būna su skirtingais objektyvais, naudoju pagal poreikį bei taip pat antroji kamera tarnauja, kaip atsarginė, jeigu pagrindinė kamera susidurtų su problemomis.

Kada ir kaip turėčiau užsirezervuoti Jus savo vestuvėms?

Susisiekite el. paštu arba kitu Jums patogiu būdu. Pasikalbėsime apie Jūsų šventę, mielai atsakysime į visus klausimus ir patarsime kokias mūsų siūlomas paslaugas būtų verta apsvarstyti. Data užtikrinama pasirašant sutartį ir pervedant avansą, kuris yra 200eu.

Kas yra filmukas tą pačią dieną?

 Vestuvininkai visuomet nekantriai laukia mėnesius, kuomet gaus savo filmukus. Mes siūlome nelaukti, o pasižiūrėti su visais svečiais filmuką prieš pat vestuvinę naktį! Fotosesijos metu jauniesiems užduodame keletą klausimų, tai nufilmuojame, o atvažiavus į vakarinės šventės vietą vienas iš mūsų pradeda redaguoti filmuką, kuomet antrasis filmuoja vakarinę dalį. Patys pasirūpiname ekranu, projektoriumi ir garsu. Jums dėl to jaudintis tikrai nereikia. Tai būna staigmena šventės svečiams, ypač tėvams ir seneliams. Juk jie nematė, ką veikėte fotosesijos metu! Filmukas trunka apie 10-15 minučių, svečiai juokiasi ir išspaudžia vieną kitą ašarą. Tai tampa labai jausmingu momentu vakarėlio gale po kurio rekomenduojame šauti fejerverkus ir pjauti tortą taip vainikuojant visą Jaunųjų dieną.

Nežinome ką padovanoti tėvams vestuvių dieną. Gal ką patarsite?

Taip! Dar viena mūsų unikali paslauga. Užsisakius mūsų komandos fotografą galime pasiūlyti nuotraukų spausdinimo paslaugą tą pačią dieną. Vakarinės dalies (dažniausiai kuomet patiekiamas maistas) metu galime pagaminti net A3 dydžio įrėmintas nuotraukas iš Jūsų fotosesijos arba kito dienos momento. Dažniausiai tai būna nuotraukos su tėvais, kurias jiems galėsite įteikti jau vakaro metu! Tai tikras siurprizas ne tik tėvams, bet ir šventės dalyviams, bei Jums patiems! Pažadame, kad Jūsų artimieji liks tikrai nustebę ir laimingi turėdami atsiminimą visam gyvenimui.

Kas įeina į ilgąjį vestuvinį filmą?

Į jį įtraukiame visas svarbiausias dienos dalis. Pavyzdžiui, tėvų palaiminimas, vestuvinė priesaika bažnyčioje, plojimai ir rožių žiedlapiai išeinant iš bažnyčios. Vėliau seka fotosesijos kadrai, kurie mus nukelia į vakarinę dalį. Toliau matysite jaunųjų pasitikimą, svarbiausius sveikinimus, padėką tėvams ir kitiems šventės dalyviams, šeimos židinio ritualą, pirmąjį šokį, bei kitus momentus priklausant nuo vestuvių programos. Nefilmuojame tik ištisų šventės žaidimų, nebent norėsite gauti nemontuotą medžiagą, kurioje tai rasite. Apie tai prašome įspėti iš anksto.

Esame girdėję, kad fotografai ir filmuotojai kartais praranda visą vestuvių medžiagą. Ar taip nenutiks?

Nesijaudinkite, medžiaga tikrai nedings! Medžiagos praradimą dažniausiai sukelia SD kortelės sugedimas. Tai retas atvejis, bet pasitaikantis. Filmuojame profesionaliomis kameromis, kurios palaiko dvi atminties korteles vienu metu. Taigi, vienu metu medžiaga yra rašoma į dvi skirtingas vietas. Iš karto po darome medžiagos kopijas į dvi ar daugiau skirtingas lokacijas, taip užtikrindami, kad medžiaga niekada nebus prarasta.

Ar mums reikia dviejų filmuotojų?

Priklauso nuo Jūsų šventės dydžio ir plano. Jeigu norite tuo pačiu metu filmuoti jaunosios ir jaunojo pasiruošimą, vienam filmuotojui to padaryti nepavyks. Taip pat, norint turėti daugiau skirtingų kadrų verta pagalvoti apie du filmuotojus. Užsisankant filmuką tą pačią dieną kartu gausite ir antrą filmuotoją!

Gal galite rekomenduoti fotografą?

Žinoma! Kadangi dirbu su komanda turime ir fotografus. Šiuo metu ruošiame bendrą internetinę svetainę, o tuo tarpu būtinai papasakosiu apie savo kolegas susisiekus.

Kada gausime savo vestuvinius filmus?

Įprastai tai užtrunka iki 4 mėnesių. Auksinė taisyklė, kad ir kaip vėlai metų eigoje suplanuosite savo vestuves – pažadame viską atiduoti dar iki Kalėdų. Na, nebent Jūsų vestuvės vyks gruodžio mėnesį :).

Ar pasirašoma sutartis?

Tikrai taip. Vos tik Jums apsisprendus kokį paketą norite užsisakyti, įtraukiame visas detales į sutartį pasirašome ją užtvirtinant. Tokiu būdu ir mes ir Jūs būsime garantuoti, kad viskas vyks taip, kaip suplanuota. Juk tai viena svarbiausių dienų Jūsų gyvenime!

Ar galime susitikti dar iki vestuvių ir aptarti visas detales?

Žinoma galime! Bet tai priklauso nuo užimtumo. Bet kokiu atveju nepaliksime Jūsų su klausimas be atsakymų. Jeigu tikrai nepavyks susitikti, suorganizuosime susitikimą nuotoliniu būdu.